GVT Eesti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mis asja te ajate

3 posters

Go down

mis asja te ajate Empty mis asja te ajate

Postitamine  pearu Laup Okt 30, 2010 6:33 am

mis asja te ajate? mis teil viga noh mitte keegi ei hacki warrockis sest ma olen terve warrocki serverites pea admin. se kes hackib saab eluaegse banni kõikides warrocki serverites

pearu
Külaline


Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty päris suur muna

Postitamine  pearu Laup Okt 30, 2010 6:34 am

ausalt ka olen

pearu
Külaline


Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty päris suur muna

Postitamine  pearu Laup Okt 30, 2010 6:41 am

mis asja te ajate? mis teil nüüd hackiga riidu läks? mitte keegi ei hacki warrockis sest ma olen terve warrocki serverite pea admin see kes hackib saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni niiet võtke kurssi se kes häckib warrockis saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni ja multiplayeris ka

pearu
Külaline


Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty Re: mis asja te ajate

Postitamine  roppu Esm Dets 13, 2010 1:00 pm

pearu kirjutas:mis asja te ajate? mis teil nüüd hackiga riidu läks? mitte keegi ei hacki warrockis sest ma olen terve warrocki serverite pea admin see kes hackib saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni niiet võtke kurssi se kes häckib warrockis saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni ja multiplayeris ka
tra ole vait ja hui me usumegi ET SA OLED KÕIKIDES SEREVRITES PEAADMN tra tõmba nahuj tatt raisk tra mine miniclipi ja mängi seal mitte ära mölise siin

roppu

Postituste arv : 1
Join date : 13/12/2010

Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty Re: mis asja te ajate

Postitamine  C1nda Reede Jan 21, 2011 9:49 am

pearu kirjutas:mis asja te ajate? mis teil nüüd hackiga riidu läks? mitte keegi ei hacki warrockis sest ma olen terve warrocki serverite pea admin see kes hackib saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni niiet võtke kurssi se kes häckib warrockis saab warrockis kõikides serverites eluaegse banni ja multiplayeris ka


Me nagu kõike teame et sa pole servude pea admin niiet jh sa oled 1 segane värdas kes ei oska mängida ega lase teistel mängida
C1nda
C1nda

Postituste arv : 6
Join date : 17/12/2010
Age : 26
Asukoht : Kunda

Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty Re: mis asja te ajate

Postitamine  Smokeh Reede Juun 10, 2011 5:15 am



Me nagu kõike teame et sa pole servude pea admin niiet jh sa oled 1 segane värdas kes ei oska mängida ega lase teistel mängida [/quote]



h2sti öeldud Very Happy

Smokeh

Postituste arv : 1
Join date : 10/06/2011

Tagasi üles Go down

mis asja te ajate Empty Re: mis asja te ajate

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele